+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

DATART

Kto sme?

Sme predný maloobchodný predajca so sortimentom zameraným spotrebnú elektroniku. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990. Našim heslom je 100% spokojných zákazníkov. Navštívte nás v jednej z našich viac ako 100 predajní, alebo nakupujte online z pohodlia domova!

Čo ponúkame?

Okrem veľkých a malých spotrebičov, ktoré vám uľahčia domáce práce, u nás nájdete taktiež elektro pre zábavu, ako je napríklad  PlayStation 5 či kolobežka. Vyberať môžete medzi známymi (Bosch, LG, ETA , Samsung, Whirlpool, AEG ) aj neznámymi značkami. 

K novému výrobku vám radi poskytneme predĺženú záruku až na dobu 5 rokov, pri poruche vám ho bleskovo vymeníme za funkčný. V kamenných predajniach vám na vaše prianie poskytneme tiež ochrannú fóliu na mobilné zariadenie. Naše služby nie sú len na papieri. Sme naozajstný elektrošpecialista.

Budeme sa tešiť na vašu návštevu a prajeme príjemné nákupy.

Telefón 0850 328 278
E-mail www.datart.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Predajňa DATART otvorená! - Nakúpte si vysnívaný tovar! MAXI výpredaj je v plnom prúde. Predajňa DATART funguje v režime OP (očkovaní, prekonali Covid-19), avšak vyzdvihnutie objednávky je preVŠETKÝCH, ktorí sa preukážu číslom internetovej objednávky. S RÝCHLARTOM máte tovar pripravený na predajni do 30 min. Žiaľ, zákazníci, ktorí nie sú OP, nemôžunakupovať na predajni. Viac o bit.ly/režime_v_predajni_tu.  

Predajňa DATART otvorená!

Akcia platí od: 5.1.2022 do 31.1.2022

Nezmeškajte MAXI výpredaj v DATART! - Chystáte sa na nákupy nových spotrebičov celé mesiace, no stále to odkladáte? Už to odkladať nemusíte, v DATART práve odštartoval MAXI výpredaj! Dožičte si radosť s nákupom vysnívaných spotrebičov za jedinečné ceny! Objednajte si tovar na DATART.sk a môžete si ho vyzdvihnúť v predajni už do 30 minút.MAXI výpredaj je v plnom prúde, neváhajte!

Nezmeškajte MAXI výpredaj v DATART!

Akcia platí od: 27.12.2021 do 24.1.2022

Domácnosť

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť