+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

DATART

Kto sme?

Sme popredný maloobchodný predajca so sortimentom zameraným na spotrebnú elektroniku. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990. Naše heslo je 100 % spokojných zákazníkov. Navštívte nás v jednej z našich predajní po celom Slovensku alebo nakupujte online z pohodlia domova!

Čo  ponúkame?

Okrem veľkých a malých spotrebičov u nás nájdete aj množstvo ďalších kvalitných produktov od  audio, video cez PC až po rôzne príslušenstvo. V ponuke máme exkluzívne značky, ako Bosch, LG, Apple, ETA, Samsung či AEG.

U nás vás čaká široká ponuka elektra, ale aj skvelé služby. Využiť môžete vyzdvihnutie tovaru v predajni už do 30 minút so službou RÝCHLART alebo Prémiovú dopravu DOPRAVART, s ktorou vaše produkty privezieme, vynesieme a nainštalujeme.

Telefón 0850 328 278
E-mail www.datart.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

TIP na vianočné nákupy: Black Friday výpredaj v DATARTe - Všetky darčeky teraz môžete nakúpiť za fantastické zľavy v Black Friday výpredaji v DATARTe. Aby ste nezháňali elektro na poslednú chvíľu a vyhli sa preplneným obchodom či preťaženej doprave, nakúpte už teraz a ušetrite so ZĽAVAMI! Produkty zo zoznamu pre Ježiška nakúpite nielen v predajni DATART v našom OC, ale aj online na www.DATART.sk. Tak budú vaše nákupy pohodlné a s  RÝCHLARTom budete mať tovar pripravený v predajni na vyzdvihnutie už do 30 minút od objednania!Nenaháňajte sa na poslednú chvíľu a využite zľavy. Akcia platí do 30. 11. 2022!

TIP na vianočné nákupy: Black Friday výpredaj v DATARTe

Akcia platí od: 18.11.2022 do 30.11.2022

Domácnosť

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť