+421 32 658 53 94

Laugaricio Lifestyle Blog

Sú to vaše „lásočky“ ?

V tom prípade nie je čo riešiť! Slnko, smiech, pohoda a čas strávený s vášmu srdcu najbližšími môže byť plný štýlových malých i dospeláckych nožičiek obutých v klasike, ktorá drží krok s najnovšími trendami!

Milujete miesta, na ktorých sa vám podarí obuť celú rodinu na každú príležitosť? Najnovšia kolekcia Lasocki na jar/leto 2021 je tu pre všetky štýlové maminy, ktoré si spoločne strávený čas chcú vychutnať naplno. Prehoďte si cez rameno XL shopper kabelku a do hodinky máte vybavených všetkých členov rodiny na sezónu, ktorá rozvoniava slnkom, jahodami, sladkou zmrzlinou a spoločnými zážitkami.


Spolu na piknik pri vode
Bez pikniku sa jar sa leto neráta! Obujte sa prakticky, pohodlne a štýlovo s možnosťou kedykoľvek zošuchnúť topánku z nohy a prebehnúť sa po voňavom trávniku.


On, ona, malá nezbednica, malý lapaj:

Spolu do mesta na zmrzlinu
Aj pre vás je prvý kopček zmrzliny v kornútiku zlízaný vonku na námestí taký malý sviatok? Obuv, ktorá zapadne do mestského štýlu a nezaskočí ju ani prechádzka v ležérnom tempe.


On, ona, malá nezbednica, malý lapaj:

Spolu do letného kina
Keď si rady vychutnávate voňavé letné večery s rodinou, naplánujte štýlové letné kino! Večery ešte vedia prekvapiť chladom, no vy budete vďaka kolekcii Lasocki pripravené aj na to.


On, ona, malá nezbednica, malý lapaj:


Široký výber modelov nájdete v predajni CCC.

13.5.2021

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť